در این دوره آموزشی با اصول و فنون فنگ شویی آشنا شده و می آموزید چگونه تعادل را به خانه و یا محل کار خود بیاورید .

این دوره در 3 ترم مقدماتی ، پیشرفته و روان درمانی ارائه شده است و در هر ترم آموزشی  تمارین عملی و بسیار کاربردی  وجود دارد 

این دوره در چند ترم آموزشی ارائه شده است .  مطالب بصورت طبقه بندی شده و بسیار ساده بیان شده است .

در این دوره آموزشی به بررسی خواص سنگ ها و کریستال های درمانی پرداخته و روش های مختلف پاکسازی ، شارژ و تقویت آنها را خواهید آموخت .

در این دوره منحصر به فرد کل زندگی و باید ها و نبایدهای خود را بررسی کرده و  کتاب قانون جدیدی تدوین می کنید .

این دوره در چند ترم آموزشی ارائه شده است .  مطالب بصورت طبقه بندی شده و بسیار ساده بیان شده است .

مشاوره فنگ شویی

معنا به شما کمک می کند تمام اصول فنگ شویی را در منزل و محل کار خود اجرا کنید. از ابتدا تا انتهای راه . کشیدن پلان بر اساس مربع لوشو، بررسی کمبودها و جهت های منفی، پاکسازی، ایجاد تغییرات، اصلاح پلان با استفاده از المان های مختلف .

مشاوره گیاهخواری

درکشور ما اطلاعات درستی در مورد گیاهخواری و رژیم گیاه خواری وجود ندارد. در این مشاوره با کلیه راه و روش های گیاه خواری ، موانع و مشکلاتی که عموما بر سر راهتان سبز می شوند آشنا می شوی . کلیه مواد غذایی گیاهی مورد نیاز بدن مثل منایع پروتئین های گیاهی ، ویتامین های مورد نیاز، فیبر و …

مشاوره انتخاب سنگ و کریستال

اگر برای انتخاب سنگ و یا کریستال خود دچار تردید هستید و نمی دانید کدام سنگ مناسب شما است میتوانید با ما مشورت کنید. عوامل مختلفی در انتخاب سنگ و کریستال مناسب هر فرد موثر هستند . شرایط جسمی و روحی ، وضعیت سیستم انرژی ، وضعیت چاکراها ، سن ، تاریخ تولد و … . ما با بررسی این موارد بهترین سنگ و کریستال مناسب را به شما پیشنهاد می دهیم .

مشاوره اعداد

اعداد تاثیر زیادی بر زندگی ما انسان ها دارند . علم اعداد می تواند اطلاعات زیادی در خصوص هدف زندگی بدهد . علم اعداد نقشه ای از مسیر زندگی تو رسم می کند . میتواند در انتخاب شغل و یا همسر به تو کمک کند. نقاط ضعف و قدرت، نیمه تاریک وجود و یا سایه های وجود تو را نشان داده و راهکارهایی برای برطرف کردن آنها ارائه می کند .

مشاوره سوجوک

سوجوک یکی از روش های درمانی طب کل نگر است. این روش درمانی از طریق نقاط انطباقی روی کف دست و پا انجام می شود . هر یک از ارگان ها در دست و پا منطبق شده و در صورتیکه دچار بیماری شده باشد نقطه انطباق آن در دست و یا پا دردناک می شود .در این روش ریشه و علت بیماری تحلیل شده و سعی بر این است بدن مجدد به تعادل بازگردد . درمان از طریق سوجوک یکی از سریع ترین روش های درمانی طب های کل نگر است .

error: Content is protected !!