همه چیز درباره معنا ​

همانند شما هستیم با اندکی تفاوت . سعی کرده ایم در روزمرگی روزگار بیش از پیش به شگفتی های طبیعت بنگریم . نگاه کوچکی به دنیای زیبایمان بیندازیم و معجزاتش را لمس کنیم . معنا تصمیم بر این دارد که دنیای دیگری را  نشانت دهد ، دنیایی که در روزمرگی تو گم شده است . معنا قدرت های فراموش شده ات را یادآور می شود . قدرت هایی که همیشه همراهت بوده است ولی یا با آنها آشنا نیستی و یا دانش استفاده از آنها را نداری . معنا در تلاش است تو را با انرژی سنگ ها و کریستال ها آشنا کند تا خودت معجزاتشان را ببینی . معنا همان مکانی ست که به دنبالش بودی تا دنیای درونت را کشف کنی .

پس دوست من ، با ما همراه شو

از کجا شروع کنی

دوست من

اگر نمیدانی از کجا شروع کنی به پیشنهادات من خوب گوش بده .پیشنهاد می کنم از دوره های آموزشی آنلاین معنا شروع کنی و اول از همه دوره آموزشی شفای درون با پرانا . این دوره مقدمات اولیه پرانیک هیلینگ یا انرژی درمانی را به تو آموزش می دهد و می تواند برای سایر دوره ها بستر خوبی ایجاد کند . بعد از آن ببین بیشتر به چه موضوعاتی علاقه داری . اگر به شفا و خود درمانی علاقه داری دوره های پیشرفته شفای درون با پرانا را که شامل سه ترم مقدماتی ، پیشرفته  و  روان درمانی پرانایی است را حتما در دستور کارت قرار بده و بعد از آن دوره های بسیار کاربردی شفای درون با سوجوک . این دوره هم در چند ترم مقدماتی ، پیشرفته و آشنایی با مریدین ها برگزار می شود . می توانی دوره کریستال درمانی را هم یاد بگیری . این دوره بسیار کاربردی تو را با اعجاز سنگ ها و کریستال ها مثل سنگ کوارتز، سنگ عقیق،سنگ رز کوارتز، سنگ آمیتیست و … آشنا می کند . نحوه پاکسازی و شارژ و برنامه ریزی سنگ ها و کریستال ها را خواهی آموخت .

اگر به تحول خود و شناخت خودت علاقه داری دوره RPL را از دست نده و حتما برای برنامه ریزی مجدد زندگیت این دوره را تمرین کن .

دوره جامع فنگ شویی هم دوره ای منحصر به فرد است و در این دوره باتمام نکات مورد نیاز برای ایجاد تعادل در منزل و محیط کار خود آشنا می شوی . اگر در مورد فنگ شویی و اجرای آن نیاز به کمک داشتی از مشاوره فنگ شویی کمک بگیر . خوشحال میشویم همراهیت کنیم . اگر درمورد انتخاب سنگ و کریستال مناسب خود دچار شک و تردید هستی و نمیدانی کدام دستبند و یا گردنبند را انتخاب کنی می توانی از مشاوره رایگان انتخاب سنگ و کریستال استفاده کنی . اگر دوست داری در مورد تاثیر اعداد بر سرنوشتت بدانی ، چالش ها و موانع زندگیت را بشناسی ، عدد تقدیری خود را بدانی حتما از مشاوره اعداد استفاده کن . در این مشاوره فایلی دریافت خواهی کرد که هر آنچه در زندگی به ان نیازمندی درآن یافت می شود . از شغل مناسب تو تا توانمندی هایی که داری . اگر به گیاهخواری علاقه داری و یا برای درمان بیماری خاصی بهتر است گیاهخوار شوی ما می توانیم به تو کمک کنیم . از مشاوره گیاهخواری استفاده کن .

شادمانی تو آرزوی تیم معناست .

رویای معنا چیست

رویای ما داشتن سیاره ای در صلح و صفاست . همه غرق در شادی و خوشبختی . بدون خشونت ، بدون کشتن حتی موجودی بی دفاع . بدون ظلم و فقر . دنیایی صورتی ، آبی ، زرد و ارغوانی . داشتن چنین رویایی دور از واقعیت نیست ولی اونچه این رویا رو به واقعیت تبدیل می کنه آگاهی هر کدوم از ماست .

با افزایش سطح آگاهی خودمون این رویا رو میسازیم .

رویای زیباییست ، رویای سیاره زمین

معنا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

error: Content is protected !!